autosklo beroun


Autosklo-Tónování autoskel

Tónování autoskel

Nabízíme již mnoho let kvalitní tónování autoskel pro snížení pronikání světla do vnitřní části vozidla a tím získání lepšího klima ve vozidle a daleko větší pohody při jízdě. Takto upravená skla vytvářejí hezčí a modernější vzhled vozidla, takže se efektivně spojuje estetika s užitečností. Z hlediska bezpečnosti je praxí získaná skutečnost, že posádka vozidla je ve větší pohodě, protože je lépe chráněná před slunečními paprsky a to nejen v letních dnech. I když je dnes většina vozidel vybavená klimatizací, ne vždy je toto dostačující a ne každý dobře snáší ochlazený vzduch vycházející ze vzduchových průchodů. Navíc žádné auto dnes nemá optimálně řešenou vzduchotechniku, která by zajišťovala rovnoměrnou teplotu. S tónovanými skly se daleko více optimalizuje ovzduší ve vozidle a brání průchodu slunečních paprsků, především infračervených, které mají velký vliv na teplotní index.

Není vybrán žádný motiv nebo téma bylo smazáno

Jaký materiál se používá na tónování skel?

Pro splnění všech požadavků, kterých se očekává, je nutné použít co nejkvalitnější speciální fólie určené výhradně na automobilová skla. Tyto fólie jsou velice tenké a vysoce elastické, aby dokázaly kvalitně přilnout na vnitřní povrch skla bez sebemenších nerovností. Veškerá skla určená pro automobily jsou nerovná a mají horizontální i vertikální rádius z důvodu zvýšení pevnosti, proto i fólie musí být schopná se přizpůsobit danému povrchu.  I velice malá vada v podobě vzduchové bubliny se jeví jako viditelný a nepříjemný kaz.

Dále je nutné, aby takové fólie nebyly náchylné na nežádoucí barevné změny a zachovaly si přirozenou stejnobarevnost za všech okolností, ke kterým při provozu dochází. Ke změně barevnosti nesmí dojít ani po určitém čase, třeba několika let. Dobře nainstalované kvalitní fólie na vozidle převážně zůstávají po celou dobu provozu.

Fólie se nabízí v několika stupních zatmavení a procentní propustnosti světla většinou odstupňované procenty a to od 20 do 90.  V nabídce jsou i stoprocentní fólie černé a neprůhledné (netransparentní) , které se někdy používají v nákladních prostorech vozidel.

Není vybrán žádný motiv nebo téma bylo smazáno

Jak se tónování provádí ?

Tónování se provádí bez demontáže skel a čalounění vozidla a instalace probíhá v suchém a bezprašném prostředí. Tato technologie nabízí montáž, která trvá cca 3-5 hodin na běžné osobní vozidlo, u větších se mírně čas prodlužuje.

Není vybrán žádný motiv nebo téma bylo smazáno

Jaká je záruka na tónování?

Na námi provedené tónování skel poskytujeme záruku na práci 2 roky a na materiál 5 let.

Jaká jaké jsou ceny tónování?

Ceny jsou rozdělené podle druhů vozidel (osobní, SUV, MPV, dodávky atd.), nicméně orientační cena za kompletní tónování vozu se pohybuje od 4 tisíc Kč.