autosklo beroun


Autosklo-Výměna autoskla

AUTOMOBILOVÁ SKLA

OSOBNÍ  |  DODÁVKY  |  NÁKLADNÍ  |  AUTOBUSY  |  SPECIÁLNÍ

Jak to funguje?

Spolupracujeme s většinou pojišťoven v ČR a zajišťujeme komplexní služby v oblasti likvidace škod na automobilových sklech. Vzniklou škodu na skle již nemusíte řešit osobní návštěvou  pojišťovny nebo volat na klientské centrum, kvůli nahlášení pojistné události. Stačí jen zavolat na některé z našich telefonních čísel nebo osobně navštívit naši nejbližší provozovnu,  kde za Vás celou pojistnou událost od nafocení rozbitého skla na voze, přes nahlášení na příslušné pojišťovně až po výměnu rozbitého skla vyřídíme
a to vše během jediného dne!

Není vybrán žádný motiv nebo téma bylo smazáno

Co nabízíme a v jaké kvalitě??

Pracujeme s automobilovými skly na osobní vozidla včetně nákladních a autobusů v originálním provedení, nebo cenově výhodnější
s kvalitou dosahující stejných technických parametrů.  Spolupracujeme jen s předními výrobci, kteří dodávají skla do prvovýroby automobilových závodů a garantují vysokou kvalitu.

Není vybrán žádný motiv nebo téma bylo smazáno

Běžná skla jsou stále skladem, takže ihned k dodání na výměnu, v ostatních případech nejčastěji do druhého dne. Veškeré požadavky na dodání automobilových skel se dnes již řeší velice rychle a to pomoci sofistikovaných systémů evropských distribučních centrálních skladů.  Takže informace o termínech dodání jsme schopni sdělit klientovi po telefonu.

Výměnou autoskel se zabýváme již od roku 2002!

Jsme odborný servis na automobilová skla s mnohaletou praxí! Naším servisem již prošlo tisíce vozidel a spokojených klientů. Používáme nejmodernější technologie lepení od firmy HENKEL, takže expresní odborná výměna lepeného čelního skla může být provedena do hodiny! U standardních případů je doba lepení 2 hodiny.  Výměna do těsnící gumy (starší osobní vozidla a dodávky)
se provádí do 30-60 minut, takže na počkání.